معرفی برند ایپوز (EPOS)

توضیحات مختصری در مورد برند ایپوز (EPOS)

کمپانی ساعت سازی ایپوز در سال 1925 توسط جیمز آبرت در دره دتوکس در سوئیس تاسیس شد. این دره در آن زمان مرکز دنیای ساعت های مکانیکی بود. جیمز آبرت مهندس مکانیک بود و شور و هیجان بی حد و اندازه‌ای در ساخت ساعت های مکانیکی داشت و بخش عظیمی از زندگی خود را صرف ساخت و گسترش تکنیک های ساعت سازی کرد. سال ها بعد جیمز آبرت اطلاعات و دانش خود را به دامادش ژان فیلون منتقل کرد و کمپانی را به او داد. پس از پیشرفت جهانی صنعت ساعت سازی، ساعت های کوارتز جای ساعت های مکانیکی را گرفتند. در این زمان در سال 1983 پیتر هافر و همسرش ارنا کمپانی موترز ایپوز را تاسیس کردند و چون به آینده ساعت های مکانیکی امیدوار بودند به ژان فیلون پیوستند. در سال 2002 خانواده چانگ فاستر مدیریت و رهبری کمپانی ایپوز را از پیتر هافر به عهده گرفتند و از آن زمان به توسعه برند ایپوز در سطح بین الملی این کمپانی پرداختند.

پیتر هوفر (Peter Hofer)، یک متخصص با سابقه در ساعت سازی سوییسی، یکی از معدود افرادی بود که به ساعت های مکانیکی اعتقاد داشت. در افق او، او و همسرش ارنا (Erna)، در سال 1983 تصمیم گرفتند تا شرکت خود را تاسیس کنند: مونترس ایپوز اس ای (Montres EPOS SA). دارایی های اصلی آن ها اشتیاق و کمی دانش راجع به به ساعت های مکانیکی بود.رابطه های شخصی با مردم کلیدی در کارگاه های واقع در کوه های یورا (The Jura Mountains) و ولی د یوکس (The Vallée de Joux )، به همراه دانش راجع به بازار بین المللی ساعت، به پیتر هافر این امکان را داد تا به سرعت برند خود را گسترش دهد. از همان ابتدا، برند ایپوز یک برند مکانیکی با نوآوری های جالب بود. برای 20 سال، با گسترش کالکشن های جالب با مکانیزم های جذاب، او همیشه با همکاری تنگانگ با جین فیلون به افق خود پایبند بود.در سال 2002 پیتر هافر برای یک جانشین برای خود به دنبال فردی که اشتیاقی مانند او برای ساعت های مکانیکی داشته و مایل به مدیریت و گسترش کار ایپوز باشد بود. اورسلا فورستر (Ursula Forster)، کسی که خود و شوهرش از یک خانواده ی ساعت ساز بودند و همچنین تجربه ی خوبی در صنعت ساعت سازی سوییسی داشت، گزینه ی مناسبی به نظر می آمد.

  

ویژگی های کلی ساعت های ایپوز EPOS

  • در نظر گرفتن احساسات مشتری در طراحی و ساخت این برند
  • دارای طیف قیمتی گسترده
  • موتور بادوام و باکیفیت
  • طراحی زیبا و منحصر به فرد
  • بندهای مقاوم و زیبا در طرح ها و رنگ های متنوع
  • موتورهای مکانیکی

ساعت‌های مردانه‌ ایپوز:

این زیر مجموعه طیف وسیعی در طرح و رنگ دارد و امکان ندارد مردی پیدا شود که ساعت مورد علاقه خود را در این زیر مجموعه پیدا نکند، این زیر مجموعه دارای مجموعه های فرعی هم هست که هر کدام فلسفه و ویژگی های خاص خود را دارند.

ساعت های مچی زنانه ایپوز:

این زیر مجموعه شامل طیف وسیعی از طرح و رنگ‌ها برای خانم های با سلیقه و سخت پسند است و دارای ظرافت و زیبایی به خصوصی است. در طراحی این ساعت‌ها اکثرا از نگین استفاده شده و این ساعت مچی زنانه هم کاربرد روزمره و هم کاربرد مناسبات رسمی را دارا هستند.