معرفی برند آلبرت ریله ( Albert Riele )

توضیحات مختصری در مورد برند آلبرت ریله ( Albert Riele )

در سال 1881 در سوئیس که مهد ساعت سازی دنیا می باشد، ساعت های قدیمی آتلیر به وسیله شخص آلبرت ریله به وجود آمد.135 سال بعد آلبرت ریله تبدیل به یک برند مدرن شد با یک لوگو شیک که نشان دهنده شخصیت آن بود و همچنین مجموعه ای کاملی از قطعات و ساعت های شگفت انگیز سوئیسی، آلبرت ریله استایل و سبک را دوباره تعریف کرد.مدل های جسورانه ساعت های آنان راه حل های طراحی عالی را در روح طرح جدید و مدرن تشکیل دادند، محصولات این شرکت پاسخ به این سوال می باشد که طراحی ساعت های مچی مدرن به چه شکلی می بایست باشد.

آلبرت ریله خالق احساسات باکیفیت است. این ساعت مچی ها هستند که ریشه در سنت دارند اما هویت واقعی آنها در شهرهای بزرگ منعکس شده است. آنها با فعالیت بی زحمت خود هر ثانیه را اندازه گیری می کنند و آن را خاص می کنند. آن را در قلب شهرهای بزرگ یا دور از جمعیت قرار می دهند.ارائه یک سبک زندگی جدید، آنها همچنین یک همراه ایده آل هستند در مکان هایی که آرامش وجود دارد و زمان به کندی سپری می شود، هر لحظه که می گذرد، آنها می توانند شدت یا ظرافت را به هر چیزی که مورد نیاز است، اضافه کنند.آلبرت ریله به ما یادآوری می کند که چیزهای جزئی را لمس کنیم، مهم است که هر روز را تصرف کنیم، انتخاب های آگاهانه انجام بدهیم و زندگی کنیم. سریع، اما بدون عجله. چیزهای جدید را امتحان کنید، آنها را تجربه کنید و این کار را با کلاس انجام دهید.

طراحی ساعت های آلبرت ریله مجموعه ای از سنت ها به همراه معیارهای ذاتی برای شیک و با انرژی بودن از سمت و دیدگاه طراحان جوان و با استعداد این مجموعه می باشد، که علاوه بر آنها توجه به ریزه کاری ها و جزئیات بسیار عالی در آنها بسیار مهم است.طراحی زیبا و متمایز آلبرت ریله به این نتیجه منتهی شده است که تمام عناصر ساعت های مچی با یکدیگر هماهنگی کامل را دارند، ساخت یک ساعت آلبرت ریله یک فرآیند پیچیده و سیستماتیک می باشد که شروع آن از کانسپت و مفهوم اصلی آن می باشد.از طریق تکنولوژی پیشرفته به همراه مونتاژ دقیق تر و با کنترل کیفیتی بالا می باشد. دقت اندازه گیری زمان در ساعت های آلبرت ریله برگرفته از تکنولوژی شناخته شده شرکت روندا و ETA می باشد.صفحات کریستالی ساعت ها که در برابر خراشیدگی بسیار مقاوم می باشند، علاوه بر اینکه زیبایی را برای این ساعت ها به ارمغان می آورند، خواندن ساعت را نیز آسان می کند.در مدل های انتخاب شده از شیشه های محدب به صورت خلاقانه ای استفاده شده است، همچنین ساعت های آلبرت ریله با بندهای چرمی با انواع گیره های پروانه ای هماهنگ است. مدل های دیگر این برند دارای دستبندهای فولادی می باشد.