معرفی برند با اصالت اورینت

توضیح مختصری از برند اورینت (ORIENT)

کمپانی Orient، یک برند ساعت‌سازی ژاپنی تحت مالکیت Seiko Epson است. این شرکت به عنوان یک شرکت مستقل در سال 1950 تاسیس شد و در سال 2009 نیز به یک شرکت تابعه به Seiko Epson تبدیل تا اینکه در سال 2017 به طور کامل به Seiko Epson پیوست منشا شرکت ساعت Orient Watch به سال 1901 بر می‌گردد. زمانی که Shogoro Yoshida یک فروشگاه عمده فروشی به نام Yoshida Watch Shop (فروشگاه ساعت یوشیدا) را در Ueno، Taito، Tokyo ژاپن باز کرد.این فروشگاه به طور موفقی ساعت‌های جیبی وارداتی را به فروش می‌رساند. در سال 1912، Yoshida تجارت و کسب و کار خود را گسترش داد و شروع به تولید ساعت‌های مچی با بدنه طلا کرد.

قبل از به محبوبیت رسیدن ساعت‌های اورینت، کمپانی‌های سیکو Seiko و سیتیزن Citizen نام‌های آشنایی بودند که عرصه ساعت را فتح کرده بودند و دایره مشتریان خاص خود را داشتند. برند اورینت Orient از همان ابتدا مجبور بود برای اینکه مشتریان خود را نگه دارد، ساعت‌های مکانیکی رقابتی عرضه کند و هر سال کیفیت محصولات خود را بیشتر و قیمت آن‌ها را کمتر کند. این رقابت موجب افزایش کیفیت قطعات مکانیکی ساعت‌های اورینت شد که به سرعت توجه حرفه‌ای‌‌های دنیای ساعت را در ژاپن و سراسر دنیا به خود جلب نمود.

پس از معرفی شدن موتور کوارتز Quartz در ژاپن که به سازنده‌های ساعت اجازه می داد که موتورهای خود را با قیمتی ارزان‌تر و با دقت و کیفیتی برابر با اورینت مکانیکی، عرضه کنند، کمپانی‌های سیکو Seiko و سیتیزن Citizen به سرعت سوار این موج شدند و ساعت‌های کوارتز خود را به تولید انبوه رساندند و خط تولید ساعت‌های مکانیکی را تقریبا به طور کامل تعطیل کردند. کمپانی اورینت Orient اما خط تولید ساعت‌های مکانیکی خود را قطع نکرد بلکه تمرکزش را بر عرضه ساعت‌های موتور مکانیکی با کیفیت‌تر با قیمتی برابر با ساعت‌های کوارتز Quartz، بیشتر نمود. در دهه ۱۹۷۰ ، اورینت بیشتر به ساعتهای مکانیکی توجه داشت و هرگز موتورهای کوارتز خود را برای رقابت با سیکو seiko ، سیتیزن Citizen و کاسیو Casio توسعه نداد.

برای ورود به دسته بندی ساعت های اورینت لطفا  اینجا را کلیک کنید.

بیش از صد سال است که Orient Watch نامی شناخته شده و مورد احترام در صنعت ساعت سازی است. امروزه بسیاری از شرکت های دیگر سعی در رسیدن به موفقیت و استانداردهای بالایی دارند که برند ساعت اورینت تعیین کرده است. وقتی صحبت از ساعت های مکانیکی می شود ، Orient Watch نام اصلی این تجارت است. برای کیفیت بالا و قیمت مناسب ، ساعت اورینت یکی از بهترین های دنیای ساعت است.