تاریخچه برند Tommy Hilfiger

مقاله ایی در مورد برند تامی هیلفیگر

تامی هیلفیگر، طراح مد و فشن مشهور، در ۲۴ مارس سال ۱۹۵۱ در شهر المیرا نیویورک کشور آمریکا به دنیا آمد. او در دهه ۹۰ برندی با همین نام تاسیس کرد که به سه رنگ آبی، سفید و قرمز مشهور است. برند تامی هیلفیگر در میان افراد طبقات بالای جامعه و همچنین کسانی که به لباس‌های غیر رسمی علاقه دارند بسیار محبوب است. او قبل از تولید لباس‌های فوق محبوبش، در دهه ۱۹۷۰ چندین مغازه راه‌اندازی کرد. در سال ۱۹۸5 او یک خط تولید لباس‌های اسپرت مردانه را تاسیس کرد که منجر به محبوبیت و شهرت برند تامی هیلفیگر شد.

جهت ورود به دسته بندی ساعت های برند تامی هیلفیگر اینجا کلیک کنید.

تامی هیلفیگر  " Tommy Hilfiger " نامی شناخته شده در صنعت مد و لباس می باشد. امروزه برندهای بسیاری در زمینه مد و لباس در حال رقابت شدید با یکدیگر هستند. در این میان برندهایی قابلیت جهانی شدن دارند که در کنار طراحی و اجرا ماهرانه محصولات خود از تبلیغات و برندسازی هوشمندانه ای نیز برخوردار باشند. تبلیغات و برندسازی در عرصه مد و لباس نیازمند خلاقیت و آگاهی از المان های متعددی است و کار ساده ای به شمار نمی آید. در این قسمت سعی داریم تا شما را با یکی از پر آوازه ترین برندهای سبک زندگی در جهان یعنی برند تامی هیلفیگر آشنا سازیم.

فعالیت برند مشهور تامی در حوزه ی طراحی، تولید و فروش پوشاک، عطر، عینک، ساعت، کفش و جواهرات تعریف می شود. طراح پرآوازه این برند کار خود را از دیزاین شلوارهای جین کلاسیک ارزان آغاز کرد. او با خلاقیت منحصر به فردش ظاهر شلوارها را به گونه ای تغییر می داد که در عین حال که وقار کلاسیک خود را حفظ می کردند، شیک مدرن و متفاوت از سایر شلوارهای موجود در بازار به نظر می رسیدند. بازسازی طرح های قدیمی به طرح های جدید و خارق العاده یکی از رموز موفقیت برند تامی به حساب می آید. تلفیق ماهرانه سبک کلاسیک و مدرن سبب شده است تا این برند موفق شود طرفداران زیادی از سراسر جهان با سنین مختلف به خود جذب نماید.نامگذاری برند در به خاطر سپرده شدن آن برند در ذهن مخاطبان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بسیاری از برند های مد و لباس ترجیح می دهند تا نام طراح خود را به عنوان نام برندشان برگزینند. تامی هیلفیگر نیز از این امر مستثنی نبوده و برند خود را به اسمش نامگذاری کرده است. البته اکثر مردم این برند را تنها به اسم کوچک طراح آن یعنی تامی به خاطر می آورند.