معرفی و تاریخچه برند آیس واچ ICE WATCH

مقاله ایی در مورد برند آیس واچ

Ice-Watch یک برند ساعت مچی بلژیکی است که در سال 2006 توسط Jean-Pierre Lutgen از Bastogne راه‌اندازی شد. اولین ساعت این برند در سال 2007 به بازار آمد و به سرعت به موفقیتی جهانی دست پیدا کرد. در اوایل سال 2010، این برند بیش از200.000 ساعت در هر ماه فروخت. ساعت‌های این شرکت در بلژیک طراحی می‌شود و در چین سرهم می‎شود. بدنه و بند ساعتپلاستیکی هستند (پلی‌آمید، پلی‌اورتن یا سیلیکون) و در رنگ‌های مختلف و حالت‌های مختلف شفاف تا فلوئورسنت به بازار عرضهمی‌شوند.این برند، موفقیت خود را مدیون استراتژی بازاریابی پیچیده‌ای است که هدف را خریداران جوان قرار داد پس می توان ساعتمچی های آیس واچ را برای سنین نوجوان و جوان مناسب دانست. ساعت‌های این برند در ویدئو موزیک‌هایی از B.l.a.c.k Eyed Peasو K.a.t.y Perry و …. به چشم می‌خورد.

برند آیس واچ چون به صورت حرفه ی توانسته است با میلیون ها طرفدار در دنیا تعامل دائمی برقرار نماید، مسیر پیشرفت و ترقی را به خوبی طی می کند. جالب است در خصوصاین برند نیز بدانید که آیس واچ با این سیاست وارد بازارهای شد که ساعت مچی لاکچری طرفدار ندارند و برای قشرهای متوسط طراحی شده اند.این نوع ساعت مچی با داشتنمتریالی ساده و قیمت های مناسب با طراحی های فوق العاده جذاب و شیک مورد استقبال بسیاری از جوانان در نقاط مختلف جهان گردید. در ابتدا این برند توانست که بازارهایآسیایی به موفقیت برسد سپس هدف خود را به دیگر بازارها گسترش داد و در بازارهای اروپایی و آمریکایی نیز هم اکنون شاهد عرضه این نوع محصولات هستیم.

مدل های که توسط آیس واچ طراحی می شوند بسیار خاص و منحصر به فرد می باشند و همچنین رنگ ها و مدلهای متنوعی داشته که با هر نوع سلیقه ی همخوانی داشته است.مشتریان با هر سلیقه و سبکی می توانند از محصولات آیس واچ استفاده کنند.از جمله مزیت استفاده از محصولات این شرکت میتوان به رنگ ساعت مچی ها اشاره کرد که واقعا برروی دست خودنمایی می کند و نظر هر فردی را به خود جذب می کند و البته که قاب و بندهای سیلیکونی آیس بسیار با کیفیت بوده و حس راحتی را در استفاده کنند به وجودمی آورد.هر ساله برند آیس واچ با ارائه جدیدترین و بروزترین مدل ها توانسته است مخاطبان گذشته خود را همچنان پایدار و متعهد به خرید نگه دارد و البته که مخاطبان جدیدی رانیز به دست بیاورد.

محصولات شرکت آیس واچ هم اکنون در بیش تر از 110 کشور عرضه می شود و از حدود 10 سال از فعالیت شروع این شرکت میگذرد و توانسته است در چهارگوشه دنیا فعالیت خودرا ارائه بدهد و هر سال بر تعداد افرادی که از این نوع محصولات استفاده می کنند افزوده شود.جالب است بدانید که در سال 2016 آیس واچ موفق شد که بیشتر از پنج میلیون عددرا به فروش برساند و این با وجودیست که در نخستین سال این شرکت تنها حدود هزار محصول را به فروش رسانده بود.در نهایت تلاش و کوشش های که توسط این شرکت صورتگرفته است موجب شده تا سالانه علاوه بر اینکه تعداد محصولات بیشتری را به فروش برساند بلکه به موفقیت های باورنکردنی نیز دست پیدا کند.